כולנו רוצים שיהיה לנו טוב, ומגיעים לטיפול כשאנחנו רוצים לשנות משהו בחיינו. מצב רגשי, דפוסי התנהגות, כאב או מחלה.
עיקר העבודה שלי בקליניקה היא טיפול רגשי עבור אותם המצבים בהם אנחנו מרגישים תקועים, מפוחדים, כואבים ומתקשים ליצור שינוי בחיים.

בטיפול נבין את המבנה הפנימי שלנו, דפוסי המחשבה וההתנהגות שלנו, על מנת שנוכל ליצור שינוי יסודי בכל תחום שמפריע לנו.

בסופו של יום, מה מפריע לנו בחיים?

חלקנו מעוניין לטפל בנושא מסויים שמעסיק אותנו כרגע כמו משבר ביחסים, משברים מקצועיים, פרידה מאדם אהוב, שינויים ומעברים או החלטות חשובות. ולחלקנו יש עניין שמלווה אותנו במשך שנים כמו מימוש עצמי או מקצועי, קשיים במערכות יחסים, הערכה עצמית.

בנוסף, רבים מאתנו סובלים מבעיות במישור הגופני כמו בעיות שינה, עייפות כרונית, חרדה, מתח, כעסים ודיכאון.

אז מה עושים ואיך מטפלים?

תהליך הטיפול משלב שיחה ורפואה סינית. נתחיל באבחון מעמיק של התופעה בה מבקשים לטפל, על מנת לאפשר שינוי עמוק ויסודי. לאחר שנבין את הסיבה לבעיה, נלמד לזהות את הדפוסים העיקריים שלנו, את הדינמיקות שמתנהלות בחיינו וההשפעה שלהם על המצב הרגשי והגופני שלנו.

בתהליך הטיפול תקבלו את כל המידע וההבנה לגבי עצמכם, ואת כל הכלים המעשיים לשינוי. כך למעשה, תוכלו להפוך לעצמאים בחייכם, בעלי היכולת לזהות ולשנות כל דבר שמפריע או מעכב.

הטיפול כולל שיחה, דיקור סיני ושיאצו. יחד נחליט על תדירות הטיפולים ואילו כלים יהיו הנכונים והמתאימים ביותר בהתאם לבעיה בה אנחנו מבקשים לטפל.

אנחנו יכולים לשנות כל דבר בחיים, אנחנו רק זקוקים למישהו שיעזור לנו לשאול את השאלות הנכונות וייתן בידינו את הכלים הנכונים לפעול בדרך אחרת…

"הנה אדוארד הדב והנה הוא יורד במדרגות, בום, בום, בום, נחבט בעורף, נגרר מאחורי כריסטופר רובין. זוהי למיטב ידיעתו הדרך היחידה לרדת במדרגות, אבל לפעמים הוא מרגיש שמוכרחה להיות גם דרך אחרת- אילו רק היה יכול להפסיק לרגע לחטוף חבטות בראש ולחשוב עליה…"

פו הדב, א.א מילן

ממה תרצו להתחיל?

כשסיפוק מוטל בספק

אנחנו כל הזמן מנסים להשיג. מטרות, יעדים, מוסיפים ורצים. בפועל אנחנו מספיקים המון אך מסופקים מעט, ולא באמת מצליחים להרגיש סיפוק אמיתי ומתמשך לאורך זמן. נדמה לנו שכשיהיה לנו את הדבר המיוחל נרגיש מסופקים ומאושרים. משפחה, זוגיות, פנאי, קריירה, ילדים, כסף, פרסום, הכרה. אבל מה קורה עד שאנחנו משיגים את המטרה?

המבנה הפנימי שלנו

על מנת שנוכל להבין את המקומות בהם אנחנו מרגישים תקועים בחיים, על מנת שנוכל להגשים את הדברים שאנחנו רוצים – אנחנו צריכים להבין את המבנה הפנימי שלנו. מהם הכוחות הפועלים עלינו? מדוע אנחנו מתנהגים באופן מסוים? איך נוצרים הדפוסים שלנו? למה אנחנו נעלבים, כועסים, מפחדים, מרגישים אשמים או לא מסופקים? למה אנחנו סובלים במערכות יחסים?